تیرچه صنعتی

خط تولید خرپای تیرچه در ایالت ری دو ژانیرو برزیل ☝☝☝☝

خط تولید خرپای تیرچه کمپانی TJK ☝☝☝☝

ضمان تیرچه
بزرگترین تولید کننده ی خرپای تیرچه و تیرچه صنعتی در تهران

آیا می دانستید استفاده از تیرچه های صنعتی در صنعت ساختمان باعث کاهش هزینه ی ساخت تیرچه توسط تولید کننده شده و قیمت نهایی تیرچه را کاهش می دهد ؟؟
مهندسان ناظر و کارفرمایان محترم :
در صورت استفاده از تیرچه صنعتی در سازه می توان میلگرد مصرفی در آرایش میلگرد را به درجه پایین کاهش داد(آیین نامه ی ۵۴۳ سازمان نظام مهندسی) .
برای مثال اگر آرایش ساخت تیرچه با جوش co2 برای میلگرد های پایین و بالا ۱۴ میلی متر باشد،در صورت استفاده از تیرچه صنعتی(نقطه جوش) می توان از میلگرد ۱۲ استفاده کرد .
نتیجه :
_کاهش وزن سازه
_کاهش هزینه ی تولید تیرچه
_ذخیره سازی تناژ های بالا در صنعت ذوب آهن و امکان صادرات آن

را به همراه خواهد داشت ..

۱_ کاهش قیمت به دلیل صرفه جویی در مصرف (۱ کیلوگرم در هر متر طول تیرچه) و مقرون به صرفه در مقایسه با تیرچه های سنتی
۲_یکسره(یک تکه) بودن تمام میلگرد های فوقانی و تحتانی
۳_سبک سازی سقف
۴_صرفه جویی در فضا و زمان اجرای پروژه
۵_عدم لرزش سقف حتی در دهانه ی بزرگ
۶_اطمینان از کیفیت محصول
۷_امکان ارسال به تمامی نقاط کشور و صرفه جویی در هزینه ی حمل و نقل(۱۲۰۰۰ متر در یک تریلر)
۸_بارگیری،توزین و حمل تا پای کارگاه شما توسط ما می باشد .

تیرچه صنعتی و تیرچه دستی:

از آنجا که برای تولید دستی تیرچه ابتدا میلگردهای برشی به شکل زیگزاگ در آمده و سپس توسط الکترود و دستگاه جوش به شکل اسکلت تیرچه در می آید معایب زیر در این روش وجود دارد:

به علت متکی بودن این روش به نیروی انسانی خطاهای بالا در تولید این محصول اجتناب نا پذیر است در حالی که در تولید تیرچه صنعتی این مشکل کامل مرتفع شده است.
با توجه به استفاده از سیستم جوش قوس الکتریکی برای ایجاد اتصالات در شبکه تیرچه کربن موجود در این آرماتورها به سطح آمده و به اصطلاح آرماتورها ترد وشکننده می شود در حالی که در تیرچه صنعتی به علت استفاده از سیستم جوش نقطه ای این نقیصه برطرف گردیده است.همین امر باعث شده استفاده از تیرچه دستی در بسیاری از استانها توسط نظام مهندسی ممنوع شود.
در شرایط تولید دستی به علت وجود ناخالصی در الکترود و ورود این ناخالصی ها در ترکیبات فولاد(در حین جوش فولاد ذوب شده و گل جوش با آن ترکیب می شود) هم از ضخامت موثر آرماتور کاسته می شود و هم کیفیت فولاد در مقطع اتصال کاهش می یابد که نتیجه آن پایین آمدن مقاومت تیرچه در برابر تنشهای برشی و کششی می باشد. در حالی که در تولید تیرچه صنعتی با استفاده از سیستم جوش نقطه ای و کمک گرفتن از پرس آرماتور این مشکل نیز حل شده است شایان ذکر است در اثر این تفاوت و مورد قبلی آیین نامه ۵۴۳ تصریح دارد در صورت استفاده از تیرچه صنعتی می توان مقطع آرماتور را یک سایز کاهش داد. همین عامل قدمی در جهت کاهش وزن سازه می باشد.

ضمان تیرچه
تولید کننده ی خرپای تیرچه صنعتی زیر نظر سازمان استاندارد ایران ، آماده ی عقد قرارداد بلند مدت و کوتاه مدت با شرکت های دولتی و خصوصی و کارفرمایان و مهندسان گرامی در سراسر ایران می باشد .

مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت را از ضمان تیرچه بخواهید …

۰۹۱۲۴۸۶۹۸۲۰ ( کارشناس فروش : حسین پور)

به کانال تلگرام ضمان تیرچه بپیوندید …


بایگانی‌ها